Zasady dodawania ogłoszeń

Ogłoszenie w wersji podstawowej jest BEZPŁATNE. Jeśli wolisz wyróżnić je poprzez inne tło lub wstążkę, chcesz, abyśmy napisali recenzję Twojej usługi lub produktu w kategorii BEBE TALENT poleca lub umieścili na blogu Twoją reklamę, napisz do nas poprzez formularz kontaktowy lub na adres kontakt@bebetalent.pl. Omówimy warunki współpracy.

Ogłoszenia widoczne są przez 3 miesiące, następnie automatycznie znikają z BEBE TALENT – dodaj je ponownie lub skontaktuj się z nami.

Do ogłoszeń możesz dołączyć 3 zdjęcia do 250 kB każde. Jeśli chcesz pokazać obszerniejszą galerię – napisz do nas. Pamiętaj, by wpisać słowa kluczowe – to ułatwi rodzicom wyszukanie Twojej oferty.


Produkty
Użytkownik
Pokaż / ukryj
Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest Blakomo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jana Pawła II 61/211. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.